Doradztwo w
sprzedaży B2B

Z doświadczenia wiemy, że każda firma mierzy się z problemami na którymś etapie sprzedaży.

Naszym celem jest znalezienie obszarów do poprawy, oraz zaproponowanie i wdrożenie rozwiązań, które usprawnią Twoją sprzedaż i pozwolą Ci zwiększyć zyski.

Nasze usługi włączają audyt pracy działu sprzedaży i analizę zarządzania zespołem, co pozwoli na zwiększanie kompetencji handlowców i umocnienie Twojej pozycji lidera.

Doradztwo wsprzedaży B2B
scroll, zjedź w dół
Zjedź niżej,
żeby dowiedzieć się więcej
Jak Wygląda Współpraca?
Podczas pierwszego spotkania nasz konsultant ustala Twoje potrzeby biznesowe i stara się jak lepiej zrozumieć Twoją firmę.
Następnie przeprowadza szczegółową analizę dotychczasowych procesów sprzedażowych, strategii, struktury organizacyjnej, narzędzi i metod wykorzystywanych w dziale sprzedaży i marketingu.

Na tej podstawie sporządza raport zawierający szczegółowe rekomendacje dotyczące optymalizacji procesów sprzedażowych. Może on zaproponować zmiany w strukturze organizacyjnej, redefiniować cele sprzedażowe, sugerować ulepszenia narzędzi i technologii, a także proponować szkolenia i rozwój kompetencji pracowników.

Wspólnie analizujemy zebrane dane i ustalamy zakres współpracy. Następnie nasz konsultant współpracuje z Tobą aby wdrożyć potrzebne zmiany.
Obszary specjalizacji:

Audyt pracy działu sprzedaży

Audytu pracy działu sprzedaży pozwoli Ci dokładnie ocenić efektywność i skuteczność strategii sprzedażowej w Twojej firmie. Nasz doświadczony zespół przeprowadzi analizę procesów sprzedażowych, metodyki, narzędzi i strategii stosowanych w Twoim dziale sprzedaży. Przeanalizujemy wydajność zespołu, efektywność działań, zarządzanie kontami i leadami, komunikację z klientami oraz wsparcie sprzedaży. Na podstawie zebranych danych i obserwacji, przedstawimy Ci kompleksowy raport z rekomendacjami dotyczącymi optymalizacji i usprawnienia procesów w dziale sprzedaży.

Audyt pracy działu sprzedaży

Audyt zarządzania zespołem sprzedażowym

Pomożemy Ci ocenić skuteczność i efektywność zarządzania zespołem handlowym w Twojej firmie. Nasi eksperci przeprowadzą szczegółową analizę strategii zarządzania, struktury organizacyjnej, procesów rekrutacyjnych i szkoleniowych oraz systemów motywacyjnych. Przeanalizujemy również efektywność planowania i monitorowania wyników sprzedażowych, komunikację zespołową, długoterminowe cele i rozwój pracowników. Na podstawie zebranych danych i obserwacji, przedstawimy Ci kompleksowy raport z rekomendacjami dotyczącymi optymalizacji zarządzania handlowcami.

Audyt zarządzania zespołem sprzedażowym

Budowanie strategii sprzedaży

Skuteczna strategia sprzedaży pozwoli Ci wytyczyć kierunek działania i osiągnąć sukces w rozwoju firmy. Sales Solutions pomoże Ci opracować spersonalizowaną strategię sprzedażową, uwzględniającą specyfikę Twojej branży, cele biznesowe oraz buyer personę.. Przeanalizujemy Twoją ofertę, konkurencję, grupy docelowe oraz kanały sprzedaży, aby wypracować efektywne metody dotarcia do klientów i generowania leadów. Dzięki naszej pomocy w budowaniu strategii sprzedaży, będziesz mieć jasno określony plan działania, który pomoże Ci zwiększyć sprzedaż, pozyskać nowych klientów i rozwijać swój biznes.

Budowanie strategii sprzedaży

Zwiększenie kompetencji działu sprzedaży

Oferujemy kursy z zakresu sprzedaży B2B, prospectingu, social sellingu, psychologi konsumenta oraz strategii sprzedaży. Oprócz szkoleń, oferujemy również coaching indywidualny, który umożliwi Tobie i Twoim pracownikom rozwinięcie dotychczasowych zdolności oraz zdobycie nowych umiejętności. Nasze szkolenia zwiększą motywację, zaangażowanie i efektywność Twojego zespołu, co przyczyni się do wzrostu sprzedaży i osiągnięcia sukcesu w biznesie.

Zwiększenie kompetencji działu sprzedaży

Zbudowanie strategii pozyskiwania klientów

Zaprojektujemy  strategię pozyskiwania klientów, która pomoże Ci skutecznie dotrzeć do swojej grupy docelowej i zwiększyć liczbę potencjalnych klientów. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci w opracowaniu spersonalizowanej strategii, uwzględniającej specyfikę Twojej branży, cele biznesowe oraz preferencje klientów. Przeanalizujemy Twoją ofertę, konkurencję, grupy docelowe oraz kanały marketingowe, aby wypracować efektywne metody dotarcia do klientów i generowania leadów. Wspólnie opracujemy plan działania, wyznaczymy cele, strategie komunikacji, narzędzia i wskaźniki sukcesu.

Zbudowanie strategii pozyskiwania klientów
zdjecie businessman, biznes, mężczyzna, kobieta, interesy

do kogo kierujemy naszą usługę?

Dla właścicieli firm oraz dyrektorów i menagerów sprzedaży, którzy chcą podnieść kwalifikacje swojego zespołu, zdobyć nowych klientów, a także poprawić wyniki sprzedażowe firmy.

Chcesz sprzedawać więcej i wyprzedzić konkurencję?

Zostaw swój numer telefonu i adres e-mail. Zrobimy wszystko, aby jak najszybciej skontaktować się z Tobą i ustalić co możemy dla Ciebie zrobić.

99.7%

zadowolonych Partnerów

star_rate
star_rate
star_rate
star_rate
star_rate

4x

więcej Nowych Klientów

star_rate
star_rate
star_rate
star_rate
star_rate
KONTAKT

Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Zastanawiasz się czy nasze usługi odpowiadają na Twoje potrzeby? Zostaw wiadomość, a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w 24h, aby sprawdzić czy możemy Ci pomóc.

Check - Elements Webflow Library - BRIX Templates

Dziękujemy!

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy na Twoją wiadomość wkrótce.
Ups! Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza.

Dane kontaktowe:

Bądź z nami na bieżąco!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili na mediach społecznościowych, gdzie znajdziesz więcej informacji, aktualności i inspiracji związanych z naszymi usługami.