Doradztwo w pozyskiwaniu klientów

Pomagamy początkującym firmom w opracowaniu i wdrożeniu kompleksowej strategii pozyskiwania klientów. Niezależnie od tego czy posiadasz już zespół sprzedażowy czy dopiero budujesz team handlowców, nasi eksperci pomogą Ci ułożyć i wdrożyć plan, który umożliwi szybkie dotarcie do potencjalnych konsumentów oraz rozwój firmy.

Doradztwo w pozyskiwaniu klientów
scroll, zjedź w dół
Zjedź niżej,
żeby dowiedzieć się więcej
Jak Wygląda Współpraca?
Wiemy, że każda firma pozyskuje klientów w inny sposób, dlatego naszą współpracę zaczynamy od analizy Twojej obecnej strategii oraz zrozumienia Twojego biznesu.
Wspólnie opracujemy strategię, która pasować będzie zarówno do Twojego modelu biznesowego, jak i segmentu klientów, wartości, koniunktury na rynku oraz szeregu innych zmiennych.

Indywidualne podejście do każdego klienta B2B, pozwala nam „uszyć na miarę” strategię pozyskiwania klientów, która przyniesie długoterminowe korzyści.
Obszary specjalizacji:

Tworzenie Buyer Persony

Buyer persona to kluczowy element w sprzedaży i marketingu. Dzięki dogłębnej analizie docelowej grupy odbiorców, stworzymy szczegółowy profil Twojego idealnego klienta. Pozwoli to lepiej zrozumieć jego potrzeby, preferencje i motywacje zakupowe. Dzięki buyer personie będziesz w stanie precyzyjnie kierować swoje działania marketingowe i zwiększyć sprzedaż.

Tworzenie Buyer Persony

Cold Calling

Cold calling to technika pozyskiwania klientów polegająca na bezpośrednim, niespodziewanym kontakcie telefonicznym z prospektami, z którymi wcześniej nie mieliśmy żadnej interakcji. Dobrze zaplanowany i przeprowadzony cold calling może dać bardzo dobre efekty i zwiększyć sprzedaż. Nasi eksperci pokażą Ci jak poprawnie używać tej metody prospectingu.

Cold Calling

Cold Mailing

Cold mailing to strategia wykorzystywana w sprzedaży i marketingu, polegająca na wysyłaniu wiadomości e-mail do potencjalnych klientów, z którymi nie miało się wcześniej kontaktu. Sales Solution pomoże Ci zaprojektować skuteczne kampanie cold-mailingowe, dzięki którym dotrzesz do potencjalnych klientów, zbudujesz relacje i zwiększysz konwersję.

Cold Mailing

Social Selling

Social selling to nowoczesna strategia sprzedaży oparta na wykorzystywaniu mediów społecznościowych do nawiązywania relacji, budowania zaufania i generowania sprzedaży. Oferujemy doradztwo z zakresu social sellingu, które pomoże Ci wykorzystać potencjał platform takich jak LinkedIn, Facebook czy Instagram do efektywnej promocji swoich produktów lub usług.

Social Selling

Wdrożenie automatyzacji

Automatyzacja umożliwia firmom efektywne i precyzyjne wykonywanie zadań poprzez wykorzystanie technologii i sztucznej inteligencji. Dzięki automatyzacji możliwe jest usprawnienie procesów, eliminacja błędów ludzkich oraz oszczędność czasu i zasobów. Nasi eksperci pomogą Ci zoptymalizować i usprawnić różnorodne zadania i operacje wewnątrz organizacji.

Wdrożenie automatyzacji

Landing Pages

Atrakcyjna strona docelowa skutecznie przyciąga uwagę odwiedzających. Wraz z DP Vision oferujemy profesjonalne usługi projektowania i tworzenia landing page, które są zoptymalizowane pod kątem konwersji. Nasz zespół doświadczonych projektantów i programistów stworzy spersonalizowaną stronę docelową, która wyróżni się estetyką, czytelnością i wyrazistością treści.

Landing Pages

Webinary

Tworzenie webinarów może być skutecznym sposobem na pozyskiwanie potencjalnych klientów oraz zwiększanie zaangażowania istniejących konsumentów. Oferujemy wsparcie w organizacji i prowadzeniu webinarów, aby pomóc Ci osiągnąć sukces w komunikacji online. Nasz zespół doradzi Ci przy wyborze odpowiednich narzędzi i platformy, a także podpowie jak występować aby nie nudzić odbiorców.

Webinary
zdjecie businessman, biznes, mężczyzna, kobieta, interesy

do kogo kierujemy naszą usługę?

Dla właścicieli firm i dyrektorów sprzedaży i marketingu, którzy chcą zdobyć nowych klientów, a także dopasować swoją ofertę do rynku docelowego.

Zdobądź nowych klientów i rozwiń swój biznes.

Zostaw swój numer telefonu i adres e-mail. Zrobimy wszystko, aby jak najszybciej skontaktować się z Tobą i ustalić co możemy dla Ciebie zrobić.

99.7%

zadowolonych Partnerów

star_rate
star_rate
star_rate
star_rate
star_rate

4x

więcej Nowych Klientów

star_rate
star_rate
star_rate
star_rate
star_rate
KONTAKT

Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Zastanawiasz się czy nasze usługi odpowiadają na Twoje potrzeby? Zostaw wiadomość, a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą w 24h, aby sprawdzić czy możemy Ci pomóc.

Check - Elements Webflow Library - BRIX Templates

Dziękujemy!

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Odpowiemy na Twoją wiadomość wkrótce.
Ups! Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza.

Dane kontaktowe:

Bądź z nami na bieżąco!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili na mediach społecznościowych, gdzie znajdziesz więcej informacji, aktualności i inspiracji związanych z naszymi usługami.